6. R.I.P
Kad gerai padarytum darbą - Visada turi įdėti dalelę savęs
Anonimas
5510
pinacolada
5703
katik suciaudėjau x DD
Anonimas
5706
lol
Anonimas
5706
#4 nuzude;D
Anonimas
5706
tiktai suni su tokia roza nupese :D
Anonimas
5706
#2 o kam ranka? gali plauku ar nagu prikarpyt :D
gretagreat28
5706
Panasiai panasiai :D
Baudziauninkas
5706
tai tarkim as darau salotas tai turiu nusikirst tarkim ranka ir idet i salotas, nes tik tada jos bus tikrai geros?:D
pingviniuke
5706
Butent :]
|

