PATALPINTI

Ka valgysi - tuo ir pavirsi

2012.01.14 13:12 Spyglius
  • 4
1
Ka valgysi







Nuotraukos nėra
Anonimas 5278    
cia tik vegetarų propaganda, kad jei žmones valgys gyvulius tai tokiais ir pavirs, o jei darzoves tai ir taps darzovemis (boksininkai gali valgyt ka nori, nes vistiek baigs budami darzovemis)
Grįžti į viršų