Tai aisku kad pavydi !
|
Anonimas
5448
Anonimas
5622
kas per lewumo demo? ;D nu ir, kad fanai pasireiske? Mum ir be tos demo aisku. Tokius sudus kuriat
skanke11
5627
Banglas bbd
Anonimas
5627
#5 Jap.. O atda tai prasidės :D ir FB komentaruose ir čia ;D :/
Anonimas
5628
dvasios ligones
Anonimas
5628
#3 Su dar keliom piktybinėm mazgėm :D
Anonimas
5628
grazus koks :)
Anonimas
5628
ShawtyyMANE piktybė pareeeeis :D
Anonimas
5628
#1 Jo, rimtai, pritariu. Žiaurios tokios :D
Anonimas
5628
dabar vel suleke aiskins, kad pavydim jam ir panasiai. Kitu argumentu nesugalvoja snargles.
|

