o dar juokingiau, kad ta tiesa, kurią tu žinai yra netikra :)
Juokingiausia būna, kai tau meluoja tada, kai - tiesą tu jau žinai
Anonimas
5696
Anonimas
5699
#21 normaliai ant saves uzstumei :D :D :D ciulpike
karma
5699
visiska tiesa :D
Anonimas
5699
cia vos ne kaip blog.lt , pradejo rasyt savo mintis ir isgyvenimus :D
Anonimas
5699
#19 man tai juokinga kad vienu metu sugebi ir cia parasyt ir bb paciulpt ;D
Anonimas
5699
Man tai juokingiausia, kai malalietkos cia ideda toki mesla
prikolas
5700
:D
Anonimas
5700
man tai graudu daros.. o zmogus apgailetinai atrodo
Anonimas
5700
Rašyčiau : "Juokingiausia buna, kai malalietkos kemsa savo banalu mesla ne ten kur jis turi but"
Anonimas
5700
#13 pramuse ;D
Pixel
5700
:D aš prieš. nesamonė. išvis man viskas nesamonė :)
Anonimas
5700
gal taip turetu but ? ---->skaudziause būna, kai meluoja mylimas zmogus tau tada kai - tiesą tu jau žinai :) kas uz ? :D
Anonimas
5700
true ;)
gretagreat28
5700
Kd gal net nlbj juokinga :?
Anonimas
5700
buvo jau taip ir man :D
micalota
5700
yra buve ;]
Anonimas
5700
„Juokingiausia būna tada, kai tau meluoja, o tu tiesą žinai” manau šitaip geriau būtų :D
Anonimas
5700
rašyčiau: beviltiškiausia būna tada, kai tau meluoja, o tiesą tu jau žinai.
Anonimas
5700
jeigu ne sakinio struktūra, paspausčiau "like", bet dabar kažkaip nerišliai mintis parašyta. :)
Anonimas
5701
yra buvę x]
Sypt.
5701
tiesa šiaip, nors ir emotyvacija (;
Anonimas
5701
buvo man taip,tiesiog taip to momentu norisi isrest tiesa,...
Anonimas
5701
neturiu žodžių
|

