viena nusiperku ir valgau :D :D
Juokauju - aš neturiu draugų
Anonimas
5112
second_chance
5112
#6 Lenkiška klaviatūra pas jį :D
Mr_Nobody
5112
Kai turi tokį pakelį pilną saulėgrąžų, staiga tampi ,,populiarus'' :D
Anonimas
5112
#2 Matai tą raidę tarp C ir B mygtukų? Ji lietuvių kalboje yra naudojama vietoj W.
Anonimas
5112
Nuosirdziai prasau uzpildyti sia trumpa anketa :) www.publika.lt/apklausa-15-4fe6ce63edebb.html
Anonimas
5112
Aha, labai daug draugu pas mane visada atsiranda, kai nori, kad kazkuom pasidalinciau, o siaip...
second_chance
5112
esu draugiškas draugų neturiu
Anonimas
5112
Piewa
Anonimas
5114
O man px, ane?
|

