ispradziu galvojau kad bus BUU
Juk žmogui reik tiek nedaug, - Kad jo diena praskaidrėtu.
Anonimas
4839
Anonimas
5267
letai krauna
Agnyt
5359
O Dzonas Lokas. <3 Toks nearealus tas serialas. Cia tas kompas kur reikedavo suvest 4 8 15 16 23 42. : DDDDDDDDDDDDD
Anonimas
5591
blt prajuokina tas pokemons ir mane
Anonimas
5609
cia geras xD
NandP
5614
Tagi jam reikia tiek nedaug, tik normalus interneto xD
Anonimas
5615
Man buvo taip pat kaip tam čiuvui fotkėj, žiūrint šitą foto xD
Anonimas
5615
:D POKEMON :D Slow kazkoks cia :)
Anonimas
5616
DINGE!!! :D LOST FTW
Anonimas
5616
:)
kietiakas
5617
ziek begemots :D
Anonimas
5617
Slowpoke FTW
gretagreat28
5617
pralinksmino :D
Anonimas
5617
#2 Bet kaip jaustis kai visus sezonus Dzonas buvu megstamiausiai ir gale jis buvo ne jis? :////
Anonimas
5617
Pokemon FTW!
Anonimas
5617
Visi pokemonų fanai susirinko...
Anonimas
5617
#2 jai tavo tai nestumt? :D . jo siaip mldc jis :))
Anonimas
5617
#2 John we need get beck to the island :D bet man tai faradejus geresnis
Anonimas
5617
Paint visagalis
Brainshiver
5617
Nestumkit ant Dzono Loko :D Jis mano favorite Lost character :D
Anonimas
5617
slowpoke!
|

