PATALPINTI

Jis niekas ir visiškas idiotas - bet kodėl man tieeek laiko neskambina?

2011.02.15 16:56 greenpanda
  • 3
1
Jis niekas ir visiškas idiotas







zvp 5447    
Buvo
Grįžti į viršų