#1 kiti ir lieka asilai visa gyvenima :D
|
Anonimas
5582
Anonimas
5582
prisipazystu pats tyciojuosi is klasiokes(nepatinka visai klasei ji) ,bet manau kad ji pati to prasosi sakydama ciulpk byby(labai keista man kai taip sako mergina) padlaiziaudama mokytojoms ,praso kad tikrintu n.d. t.t. buvau susimastes nebestumti, bet kai ji (pati storiausia is klases) pasake man numest svori tai nebliko apie ka mastyti :D
Anonimas
5582
pritariu ;} #1.
V1liusz
5582
Patyčios tai bent man jau savaime suprantamas dalykas. Abejoju ar įmanoma išvengti jų bunant paugliu, bet ateinant į tam tikrą amžių (penkiolika šešiolika metų) tai nusibosta, supranti, kad kas kaip nori taip gyvena ir neverta lysti į akis tam ko tu net gerai nepažįsti.
|

