PATALPINTI

Ji tau geriausia draugė? - Ne, ji man daugiau nei geriausia draugė

2011.04.18 13:15 Lida
  • 38
14
Ji tau geriausia draugė?







Nuotraukos nėra
Anonimas 5494    
Tai čia kaip? Tipo super geriausios draugės? :)
Lida 5494    
Matot vieniems geriausios draugės vos ne kaip šeimos nariai, tarsi gyvenimo dalis .
Nuotraukos nėra
Vilius_4_eminem 5503    
#11 Bet rimtai. Tada gaunasi iš teisų, kad jos lesbietės.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5503    
tai kas gali but daugiau nei geriausios drauges??? Demotyvatore fail
Lida 5527    
#9 nebūtina iš nuotraukos viska spręst,žmogau.

Nuotraukos nėra
Anonimas 5533    
Lida, nori pasakyt, kad nuotraukoj TOKIOS DRAUGĖS, kad ne visiem lemta TOKIĄ draugystę patirt? Man jos kaip eilinės durniuojančios fyfos atrodo...

Eik gal geriau pagyvent demotyvacijų nekūrus...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5538    
Duok bezdionem toki web'a tai is geru dalyku viska paverst sudo kruva. Cancerfag
Lida 5539    
Leisbietės? Prie ko cia jos?
Nevisiem lemta tokia draugyste patirt ,tai nevisi ir suprast sitos demo prasme gali.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5539    
Čia ta prame, kai lesbiečių einančių gatve paklausia ar jos draugės c(;
Nuotraukos nėra
Anonimas 5542    
senai tokios prasmingos demo nemaciau pakeite mano gyvenima
Nuotraukos nėra
Anonimas 5545    
Prasme?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5547    
#2 Eik tu sniega kast
Lida 5548    
Atsibodo? Tai neziurek,niekas neliepia :)
Nuotraukos nėra
Ievute0 5548    
Ir? Atsibodo tokios demo :)
Grįžti į viršų