#16 (Y) vyksta naturali aranka :D
Ji negalėjo jo pamiršti - Jis negalėjo jos atsiminti
Anonimas
5144
Anonimas
5551
emotivacija :D arba mintys.lt blet pradekit skirti kas demotivacija ir ten nuoskaudos sirdies kazkokios nedekit blet uzpisot... buciau administratorius tokiiu neliktu nes nk bendro su puslapio pavadinimu neturi... eikit i mintys.lt ir dalinkites savo nuoskaudom....
Anonimas
5624
O ka nors savo gali sugalvoti?
Anonimas
5624
manau kad merginu didesnis procentas kurios iskaudina vaikinus
Anonimas
5624
Tikriausiai jiems hujnia su atmintimi xD
Anonimas
5625
Nu ir ką mes jums padarėm, kad visą laiką į ašaras. Taip gamta jau sutvėrė: pamatai gražesnį užpakaliuką - seki paskui jį :)
Anonimas
5625
Neteisinga
Anonimas
5626
#9 +5
Anonimas
5626
YMOU
Anonimas
5626
Tikriausiai Ji neverta atsiminimo. Byach
Anonimas
5626
pritariu haramivanai
Anonimas
5626
autoriau dar nenusizudei? nes cia skaiciau kad kazkas jau nusizude tai gal tu galvoju :/
haramivana
5626
o blt apie jį nieks nepagalvojo ... lyg mes visalaika kalciausi ...
povilasq
5626
go frag your self
Anonimas
5626
Go cry Agurotis
Anonimas
5626
CRY EMO CRY!
Anonimas
5626
ironija du foto y sona yra demo apie motery kuri sako neatsiklaupsiu pries juoky vyra :D va kas buna poto kure tokes demotyvacijas apie palikimus ^^
Anonimas
5626
cia kaip is anekdoto daba nepamenu bet mazdaug.. mergina: prasau pamirsk mane...bernas: pamirst? as taves ne neprisiminsiu :D
Anonimas
5626
Ta proga japonijoje buvo israstas sepuku... chara kiri
Anonimas
5626
atvirksciai ;P
Anonimas
5626
Ną.
|

