PATALPINTI

Jeigu turi proto ir atkaklumo - viskas yra įmanoma

2010.09.26 really
  • 221
16
liutas,zirafa,kojukai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5706    
Cia norejo pasakyti... kad su photoshop viskas yra imanoma..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5752    
:D
kamilute 5753    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5753    
Taigi gerai čia yra.
Man tai pwz patika :D
Paweiksliuks geers :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5753    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5753    
Debilai ir ir skatina buti atkakliam, niekada nepasiduoti ir siaip mokytis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5753    
Mano nuotrauka
#3 o nepagalvojai, kodel puslapio pavadinime "DE" yra parasyta kita spalva ir dar "e" raide persisukus? Gal todel, kad gali buti tiek motyvacines, tiek demotyvacines mintys? : ]
(atsiprasau pirmam komentare parasiau ne vietoj de :D )
Nuotraukos nėra
Anonimas 5753    
#3 o nepagalvojai, kodel puslapio pavadinime "NE" yra parasyta kita spalva ir dar "e" raide persisukus? Gal todel, kad gali buti tiek motyvacines, tiek demotyvacines mintys? : ]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5753    
seip parasyta kad cia demotyvatoriai, anekdotai ir prikolai talpinami. paskaitykit kas parasyta... shame on angry ppl :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5753    
Demotyvuoja be reikalo naudoti protą ir atkaklumą.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5753    
nx jam to kojuku , i kojas isivarytu ir nugriutu ta zirafa..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5753    
nerealiai! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5753    
#3 e tu ryzas cia ne viskas turi butinai demotyvuot gali buti ir juokingi ir motyvaciniai taip kad. DUSK RYZAS!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5753    
cia apgailetinas puslapis pasidare
kokia cia demotyvacija? Zmones net nesupranta ka tai reiskia... mazdaug 2/3 puslapio turinio yra slamstas. Motyvacinis slamstas.
P.Razauskas 5785    
cia ne demotyvacija.. bet prajuokino :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5797    
blt zoskai:D
Grįžti į viršų