lietuviu tautosaka...
Jeigu draugas pateko į bėdą, - tai koks jis tau draugas?
Anonimas
5062
Anonimas
5857
;D
Anonimas
5866
butent ;D
Anonimas
5868
#7 Aš taip pat sutikčiau su tavo nuomone :)
Anonimas
5868
nu nx . tam draugui tokiam saskaita poto lietuvoje kirtus siena priklauso
Anonimas
5868
Kas nesamone? Buvo man , bet ne is draugo , o pazistamo : Seni , pakliuvau i beda va mentai sulaike , krapstyk pinigu kiek gali ... Nu ir zinot kaip baiges.. likau apipistas , o tas gandonas pasirodo prasiloses prasiskolines pabego is Lietuvos
cloudmaker
5868
Na manau mintis čia iš to pakliuvusio į bėdą fronto. Ironiškai.
Anonimas
5868
cia seip ant bairio juk :D geras +5
Anonimas
5869
nesamone ;]
Anonimas
5869
Bet padėti būtinai reikia, juk ir pačiam kažkada reikės pagalbos, bet pagalba yra brangi negalima pastoviai jos prašyti.
Anonimas
5869
Nu jo gal būna ir taip, bet kartais draugai mėgsta ir papiktnaudžiauti draugyste. Reikia kritiškai žiūrėt į tokias situacijas. Reikia būti atsargiam, kad padėdamas lipti iš duobės neįkristum ir pats į kokią.
Anonimas
5869
linksma :)
Mana
5869
Nesamone
|

