PATALPINTI

Jeigu draugas pateko į bėdą, - tai koks jis tau draugas?

2010.06.01 Ironija999
  • 110
13
draugas,draugyste







Nuotraukos nėra
Anonimas 5062    
lietuviu tautosaka...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5857    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5866    
butent ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5868    
#7 Aš taip pat sutikčiau su tavo nuomone :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5868    
nu nx . tam draugui tokiam saskaita poto lietuvoje kirtus siena priklauso
Nuotraukos nėra
Anonimas 5868    
Kas nesamone? Buvo man , bet ne is draugo , o pazistamo : Seni , pakliuvau i beda va mentai sulaike , krapstyk pinigu kiek gali ... Nu ir zinot kaip baiges.. likau apipistas , o tas gandonas pasirodo prasiloses prasiskolines pabego is Lietuvos
cloudmaker 5868    
Na manau mintis čia iš to pakliuvusio į bėdą fronto. Ironiškai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5868    
cia seip ant bairio juk :D geras +5
Nuotraukos nėra
Anonimas 5869    
nesamone ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5869    
Bet padėti būtinai reikia, juk ir pačiam kažkada reikės pagalbos, bet pagalba yra brangi negalima pastoviai jos prašyti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5869    
Nu jo gal būna ir taip, bet kartais draugai mėgsta ir papiktnaudžiauti draugyste. Reikia kritiškai žiūrėt į tokias situacijas. Reikia būti atsargiam, kad padėdamas lipti iš duobės neįkristum ir pats į kokią.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5869    
linksma :)
Mana 5869    
Nesamone
Grįžti į viršų