Jei turėtume sparnus - dejuotume, kokie jie yra sunkūs, nepatogūs ir koks varginantis yra skraidymas
Leene
5784
Leene
5784
Pasilik
5860
Taaip... Mūsų bruožas... :D
Anonimas
5861
brigita : ooo
Anonimas
5876
nu jo cia tiesa :D
Anonimas
5882
taigi ne sparnuose esme o zmogaus prigimtyje..
Vyncas
5884
#10 aš skundžiuos dėl plaukų xD
Anonimas
5884
#11 Kas ne? Ar jie iš niekur būtų atsiradę, ar evoliucijos dėka? Pirmu atveju, tu teigi, kad sakytmumėm: "skraidyti sunku, geriau vaikščiosiu". Kodėl pauksčiai skraido? Gi gali ir vaikščioti! O ar mes iš vis atkreiptume į tuos sparnus dėmesį jei evoliucijos dėka jie mums būtų natūraliausias dalykas pasaulyje? Ar kas skundžiasi, kad "kaip sunku vaikščioti and dviejų kojų, koks krūvis tenka pėdoms - geriau vaikščiosiu keturiomis"? Ką jūs į tai?
Hug
5884
#10 dėl šito - ne.
Anonimas
5885
Mano įsitikinimu, mums tai atrodytų natūralu. Kas dabar skundžiasi, kad turi kojas ar plaukus? Kūno dalis yra kūno dalis. Klystu?
Anonimas
5886
cystos lietuviskos mintys demotyvatoriuj ;D
sch
5887
as tai nezysciau :D
Anonimas
5887
:D taip, cia viena is zmoniu prigimciu, del kazko zysti :D
Anonimas
5887
žinok protariu :D
jonaslt1
5887
ziuriu keli maziukai minties nepagauna :D
Anonimas
5888
Skrisk naxui
Anonimas
5888
pvz as tai moku tokius "sparnus" padaryti. (mentis lauk istraukt)
Anonimas
5888
#1 kazka paveike anime.....
Anonimas
5888
O man ir nereikia sparnu.. As noriu levituoti... kaip SUPER SAJANAI!!!!(rock)
|

