Tiesa dazniausiai pats gauni per nagus
Jei nežinai kas čia, - vadinas niekada nesakei „Baik gi durniau, SKAUDA!“
Delta
4940
Anonimas
4944
Pjezo uzdegiklis. Smagu budavo :)
Anonimas
4945
Neskauda...
Anonimas
4945
#4 ziurek ydemiau :) ten tik atrodo ,kad m ,bet matosi kad rn
Anonimas
4945
duMiau?
Anonimas
4945
zn kas cia bet sakiau pasol tu nx:D
Anonimas
4945
Žinau :)
Anonimas
4947
sakyt, tai sakiau, o kas sitas daigtas - nazinau :|
|

