PATALPINTI

Jei nešiosiesi vaikystę su savimi - niekada nesensi.

2011.03.13 kiki17
  • 340
17
Jei nešiosiesi vaikystę su savimi







Nuotraukos nėra
Anonimas 5294    
koks gražus dabartinis supermenas <3
Nuotraukos nėra
Anonimas 5576    
#7 ;D
rubic69 5579    
#7 Taikliai :D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5579    
grazios nuotraukos. uzskaitau. suspaude sirdi
AlusDraugas 5579    
Demotyvuoja buti savimi, ir visada prisiminti vaikyste :)

GoooooD :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5579    
Geriausia demo is visu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5579    
#8 noob.saibot !! MANO DIEVAS! I LOVE YOU!
Punceka 5579    
Jei nebūtum bukaprotis, nesuprastum viso to tiesiogine prasme (kaip kad daugumą Demotyvacijos komentatorių). Išeik į lauką, prasivėdink išvarvėjusias smegenėles, vaikeliuk.
noob.saibot 5580    
#7 win
Nuotraukos nėra
Anonimas 5580    
jei niekada nesensi tai nx antrose fotose visi seni kaip urodai
Fanatikeee 5580    
(y)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5580    
#3 Ne tau lietuvių kalba.
a7x 5580    
:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5580    
#2 netau sita demo
Teenagor 5580    
nu, pasinešiojai tą vaikystę, pasenai, ir kas dabar?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5687    
nostalgija..
Grįžti į viršų