PATALPINTI

Jei kažką myli - paleisk. - Jeigu sugrįš, visada bus su Tavimi. Jei ne - niekada ir nebuvo

2010.11.23 16:47 Val2te
  • 37
6
meile,sugrizimas







supahh 5544    
If you love somebody, set them free. If they return, there yours. If they don't, they never were. LOOOOL.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5687    
deja,ne tik filmuose taip buna...tik reikia isigilinti ir suprasti minti...as sutinku su sia fraze.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5688    
If you love something let it go, if it
comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was. DMX - Let me fly.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5689    
Tokia nesamone. Nedarykit klaidu, jeigu myli nepaleisk niekada. Cia tik filmams tokios frazes tinka
Nuotraukos nėra
Anonimas 5689    
kitaip skamba ta fraze " paleisk, jei sugris, vadinasi visada buvo tavo, jei ne, niekada ir nebuvo".
gretagreat28 5689    
Grazu
Grįžti į viršų