PATALPINTI

Jei bijai priaugti svorio - prieš valgį išgerk 50g. brendžio,jis mažina baimės jausmą.

2010.07.23 BlackDiamond
  • 123
18
svoris,brendis,baime







Nuotraukos nėra
Anonimas 5812    
Aciu :}
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
#18, geras komentaras :D
BlackDiamond 5815    
#17 nu ir? kam to reikia?
Nuotraukos nėra
kamile 5815    

If you are afraid of gaining weight - try out drinking 50 ml of brandy before every meal - it will
Nuotraukos nėra
Anonimas 5816    
#15 FAIL :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5816    
ka jus cia anekat? geras patarimas is tikro. mano drauge juo naudojosi kol netapo girtuokle
Nuotraukos nėra
Anonimas 5816    
tai kam iswis walgyt? geri brendi ir tiek busi drasuolis ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5816    
aha ir taip pries kiekviena patiekala?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5817    
gerai butu paskui ir priprasti gali
Nuotraukos nėra
Anonimas 5817    
#6 kadangi ne debilas, pakomentuosiu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5817    
ir pamažu tapk alkoholiku ... :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5817    
demo gera, tik gerimas ne tas parinktas, nes brendzio uzgerus, tai ne iki valgio butu, nes tokio slykstynes dar reik paieskot :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5817    
kreipimasis i debilus. Nekomentuokite.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5817    
totali piewa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5817    
geriau isgeri po valgio 50g ir apsivemi.. slykstus gerimas tas brendis..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5817    
#1 lops,prie taško kabinėtis dabar pradės
Nuotraukos nėra
Anonimas 5817    
kuuuurva pyyysa :D ziauriai geriu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5817    
po gramų taško nereik xD
Grįžti į viršų