PATALPINTI

Jam gyvenime svarbiausia - Rabarbarai...

2010.08.31 11:35 senssey
  • 7
23
vaikas,neuzauges,megejas,rabarbarizuoti







Nuotraukos nėra
gugugu 5774    
Nuotraukos nėra
Anonimas 5775    
#56 patikek tikrai ne.
Hack4game 5776    
#52 Gaila , bet mes žinom . ir tu manau parašei klausimusi pats nežinodamas atsakymų į juos.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
blm turksta kad koks durnelis agurkus su medum pradetu kiekvienoj demotyvacijos kist is oro..
Nuotraukos nėra
isgrauzk 5776    
nu ir kas ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
#22 Amen!
:D
Nuotraukos nėra
Hubsch 5776    
apgailėtina
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
Tai aišku ;D
Hack4game 5776    
oo protingų žmonių daugėja :D
Pykciurna 5776    
pz komentarai žlugdantys :D
Hack4game 5776    
Užaugo.
Hack4game 5776    
#37 Prakeikiu tave menulio vardu !
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
Hack'as populiarus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
#23 aha :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
p.s.: neturi ka pasakyti norėdamas išsivartyt arne? byberis krč iš vis iš ora.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
Vaikas rmt nx pr pc neturi ka veikti. Užpisai jau krw su tom sava žinutėm
Hack4game 5776    
Reikia , reikia , kad visiem jie patiktu . kaip matau jau daug kam patinka . jau šiandien pamačiau 6 naujus kuriem jie patinka. ;)
Pykciurna 5776    
#16 Čiuju taip ir bus. :D
Hack4game 5776    
patikėk kai visi atsibus , tu jau nenorėsi rašyt čia.
Hack4game 5776    
Tai todėl rašau nes jie skanūs ir geri. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
Ko taip nervuojies? Skaudi tiesa?
Hack4game 5776    
Tu pradėsi eit į mokykla ir gausi iš lomziko į galva tai išvis tada viską pamirši.
Hack4game 5776    
Tai ir neturi būt juokinga , čia skanu .
Grįžti į viršų