Aš didesnės nesąmonės dar nesu mačiusi. Keista, kaip autoriui negėda demonstruoti savo siaurą mąstymą.
Išskirtinumas - nepadaro tavęs geresniu už kitus
Anonimas
5312
Anonimas
5385
Pritariu nervų kamuoliui. Iš dalies. Bet iš esmės pritariu. Sunku šiais laikais būt kitokiu ir tai nervina.
Anonimas
5487
#8 pritariu 100% n_n
Anonimas
5492
Zilwis777 lavonas +++ AMEN
Anonimas
5492
Demo autorius, tai labai riboto mastymo zmogus, issispraudes i kvailus remus. kaip tik issiskirti is minios yra gerai. Yra zmoniu, kurie vaiksto apsirenge kaip nori, daro ka nori, sako ka nori, ir jie deda skersa ant tokiu kaip demo autorius. Ir ant visu zmogeliu - sraigteliu. Kurie dirba nuobodu nemegstama darba, ir mano, kad visi pasaulio zmones turi atrodyti vienodai, ir vaiksciot su uniformomis. Man bloga, nuo tokiu zmoniu. susidegink, nuoboda.
Anonimas
5492
nepadaro ir blogesnio
Taute
5493
buvo sita demo jau daug kartu, tik cia truputi zodziai pakeisti ir foto kita.
FarmVille
5493
bet užtat nebūsi vienas iš milijonų vienodų..:)
Anonimas
5493
Tu šudų šūdų šūdo gabale!
Anonimas
5493
#2 Tai susidegink.
XII
5493
#1 pati tu nesamone
Anonimas
5493
Nesąmonė. Visiška.
|

