Blyn, jei pažįstamas nebūtų rūkęs, tai nebūtų patyręs ką reiškia bendrauti su merginomis :D
Išmok džiaugtis be alkoholio - Svajoti be narkotikų, bendrauti be cigarečių
Ignassin
4725
Anonimas
4726
ir niekad nepazinti gyvenimo... Viskas turi buti su saiku, o ne kazko radikaliai atsisakant.
Anonimas
4726
Negerk, nerukyk, mergu nemylek ir isvis negyvent bandyk.
coliuke_
4726
Check, check and check. :D Be problemų žodžiu. :D
Anonimas
4726
Tai ir džiaugiuos, svajoju, bendrauju be visų tų šūdų, bet ir jų neatsisakau, jie sustiprina emocijas, kartais. Kas su saiku, tas didelės žalos nepadarys. Propraguoti šitame visokios chemijos ir nuodų pasaulyje reikėtų ne susilaikymą ar užsidarymą nuo ydingo gyvenimo būdo, o saiką, nes saikingai viską suderinus galima ragauti visko ir nedegraduoti. :))
fLash_
4726
Ką čia mokytis, jeigu taip ir gyveni :))
Anonimas
4726
Niekaip...
Anonimas
4726
neaiskink bl
|

