#9 Kiek kartų per pusę metu nuo pc nulipi?
Išlipi ir pagalvoji, - kad galėjai ir nežymėt bilietėlio.
Anonimas
4836
Anonimas
5292
5metus vazineju be talonu ir dar nei karto nepagavo :D
Anonimas
5444
#7 šeip man atrodo, kad kai įlipa kontrolė iskart užblokina tos visu išmušėjus ir chuj tu kanors padarysi tada. Tad geriau iškarto :}~
Anonimas
5448
geriausia tai nusipirkt talona ir atsisest prie to imusejo kur gale. jei matysi, kad ilips, issimust ir vsks. jei neilips tai turet talona kitam kartui ir taip vsd.
Anonimas
5449
kodel sios demo nuotrauka pakeite? :P
Fanatikeee
5449
joooo
zvp
5450
#1 Tavo neargumentuota nuomonė čia niekam nerūpi ;)
Anonimas
5450
Eikit, durniai, kai teks susimokėt 80 litukų, tada mąstysit kitaip :D
london
5450
bl bet kad per priekines duris reikes laipiot tai nebuciau susapnaves :D
Anonimas
5450
sudas, o ne demo
|

