#18 #18 savaime aisku. :)
Išeinu į kiemą - stovi bmw. - Ne skersai, žodžiu tvarkingai stovi. Priėjau ir apspjoviau,nekenčiu išsišokėlių!
Anonimas
5199
Anonimas
5388
o tada tave apipyle benzu ir padege :D
Anonimas
5463
Andriuxos citata nukopino nuo forumo ir idejo.. o tai pzdc :D
Anonimas
5463
ce speju is pavydo nes nera kapeikeliu tokiam masiniukui ipirkti
Jumpman
5464
PMS
Kentux
5464
:D
Anonimas
5464
"tik siaip prikolini" ? :D is pms.visada.lt nukopijavo ir sako, kad prikolina :D
Anonimas
5464
aisku be kopijavimo neapseinam
Anonimas
5464
Jo jo, pradėkim lėvus anekdotus čia kelt..
Anonimas
5464
taigi ble kiausiniai koki jus, spaudzia unlike, gi cia tipo ne skersai stovi, del to mano kad isisokelis, nes BMW priprate stovet tipo skersai, belekaip..:D
Anonimas
5464
Čia demotyvacija.lt, o ne cha.lt. Ne ten pataikei, kvaily.
Anonimas
5464
ta prasme like ;D
Anonimas
5464
#3 uz atsikirtima :D
Anonimas
5464
Cia su*us trasus dieti. O in real life?
Anonimas
5464
#2 is BMWFanai vieno membo nukopijavai?:D
Anonimas
5464
#1 kad ir krauju, svarbu ant masinos :D
Anonimas
5464
Tj tas savininkas zodziu iseitu ir jau krauju spauditum. Zodziu
|

