PATALPINTI

Ironija - "Geriausias albumas Pasaulyje" , o perkamumas mažiausias

2010.12.18 23:59 niekshas321
  • 5
3
ironija,minedas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5667    
Ir kaina nesikandzioja :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5667    
#1 Negi tu aklas, gi maksimoje kurgi daugiau.... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5667    
Kasnors zino, kur dar parsiduoda sitie albumai?
Grįžti į viršų