o as nedaryčiau....galbut,pasakyčiau tai žmogi,kuriam tų pinigų reik,o man laime ne piniguose.......nors ir kiek gerų dalykų už juos galima būtu nusipirkt
|
|
|
varna
5662
o as nedaryčiau....galbut,pasakyčiau tai žmogi,kuriam tų pinigų reik,o man laime ne piniguose.......nors ir kiek gerų dalykų už juos galima būtu nusipirkt
weeeee
5663
bet deja suva ir del daug mazesnio bei jam daug malonesnio atlygio kasa tuokias duobes... :)
kiki17
5663
dayciau dar netiap
|