PATALPINTI

Ir tu erzini mokytojus, - barškindamas tušinuku ?

2011.03.22 katjutis
  • 295
38
braskinti,tusinukas,sasiuvinis,parkeris,erzinti,mokytojai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5029    
Ooo taip
Nuotraukos nėra
Anonimas 5063    
Ciulpdamas tusinuka ble
Nuotraukos nėra
9dominykas8 5175    
Teeip! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5312    
As ir tik per rusu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5325    
Tik per LT ir Rusų :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5407    
Per anglu, nes labai nervai pabunda xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5514    
Ipač per Vizika ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5543    
ne, as cypinu batus per linoliauma :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5554    
Tik per Lietuviu,nes žiauriai jos nemėgstu.;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5564    
Ne.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5568    
mana tai nesinervin net kai kelnes nusimaunu.
Nuotraukos nėra
2231doviliux 5568    
Retai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5569    
Zinoma.
Teenagor 5569    
kartais, bet ne klyfą :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5569    
kartais :D
Spameris 5570    
#16 O man gaila tavo motinos.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5570    
#21 Kas? :D Nej cia demotyvacija, nej cia ka.. Parase waikas klausima elementaru ir galwoja,kad taj jau yra demotyvacija.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5570    
#20 xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5570    
Ir kur cia demotyvacija? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5570    
taj db sukurk tokia pacia su pirstu barskinimu i stala, ar dar koki bb
LogInGuy 5570    
#17 man nerūpi ka tu sakytum... Aš geriau žinau kur gyvenu ir kaip gyvenu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5570    
#16 as irgi taip sakyciau :D ismok rasyti!
LogInGuy 5570    
#15 na tavo žiniai aš Lietuvoje negyvenu jau 15 metų, tai manai man labai lengva rašyt Lt raidėm? kai beveik visą gyvenima gyvenu uk, ten mokinuos, ir dirbu. Be to, taip tik parodai, kad esi idiotas, kuris siekia pažeminti kitus.. Gaila man tokių lietuvių, kaip tu...
Spameris 5570    
#13 "mokytajus" - matosi kad miegi per pamokas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5570    
mane tai mokytoja erzina:D
LogInGuy 5570    
geriausias būdas erzint mokytajus - sakyt, kad laikysi egza, nors per pamokas miegi :D
Aanonimee 5570    
Man patinka spragsėt, tik nesuprantu, kodėl mokytojus nervoja... Nors ir mane kartais per kontrus užknisa ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5570    
65% zmoniu taip daro ir kartu ir as xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5570    
ne aš nedebilė kaip tu
Tipo 5570    
Nu kai kontrus rašau :D arba po kiekvieno sakinio arba sustojimo sakau uhum
Nuotraukos nėra
Anonimas 5570    
ne.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5570    
Dar dar! Visai Lietuvai idomu demotyvuotis apie mokinukus ir ju bedas!
Figo1393 5570    
semkes valgo tipo kietas eik eik cia tavo pozymis kad tevai neisauklejo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5570    
1# geras pastebejimas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5570    
tokia demo skatina mokytis. pala koledze as ateisiu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5570    
Kad jau juos erzini ir nieko nedarydamas
kiki17 5570    
nezn bet smagu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5570    
Edvinas Rupsys9:33 am
Oi kokie męs kieti... Per pamokas siemkes valgom... Pasigyrė ;D

Oj kokie mEs raštingi.. pasigyrė :))
Grįžti į viršų