jus esate debiliukai
|
Anonimas
5220
Ignassin
5220
#1 Ačiū, kad paaiškinai, tikrai nepagalvojau taip. Truputį kitaip pagalvojau, bet tavo versija teisinga. Gera demo:)
Anonimas
5220
Manau, jis turi omeny tą dalyką, kai sapnuoji, kad jau pabudai ir atsikėlei. Bet iš tikro tik per miegus išjungi žadintuvą ir toliau miegi. Šitas bičas susapnavo vienaragį (ale šiaip sapnas, su pasakų veikėju), o kai iš tikro prabudo, pamatė kad jau 12:56.
|

