Man taip buvo, kai miegojau prie skardžio...
Ir saldus miegas, - tampa užknisančiu trukčiojimu.
Anonimas
4955
Anonimas
5192
as jau pastaruoju emtu nebsapnuoju bet pries kelis metus kiek bijodavau tokiu sapnu atsimenu krenti nu naciot kaip baisu nx nx nx nx ir taip bum tuomet vel krenti kol galu gale neistveri ir atsibundi
Anonimas
5316
Paaugliams dažniausiai sapnuojasi sapnai kad krenta, nzn kdl bet bent jau taip gydytojai sako
Anonimas
5324
tas paveiksliukas man primine "astralines keliones" pagooglinkit , ir suzinosit. cia labai realus dalykas galvoju :)
Anonimas
5325
Sapne niekada neatsitrenkiu i zeme.... Arba pabundu arba ant zemes pabundu :D
Anonimas
5325
o as tai sapnavau kad buvau tulike ir myzau paskui jauciu kad silta po apacia daros ir atsibudau prisimyzes...dar buvo ta pati situacija tik kad sapnavau kad buvau vonioj...
Anonimas
5326
nueikit i 9gag, nereikes sudinu komentaru, tipo demotivacijos skaityt.
|

