@ MIRA96 :D PRISIKALBEJAI
Ir pakartok tu man dar sykį, - Kad narkotikai nekenkia...
Anonimas
5448
mira96
5674
dainas tokes visai px, bet pati ji tai ziauri, cju veidrodze nemacius..; DD arba kai pamato noris vel uzvartot.. ; x ilgai ji netemps, arba ilgai kankinsis.
Anonimas
5676
siaubas :O
Anonimas
5680
žiauru..
Anonimas
5684
O kas tau sake kad nekenkia ? :D
Anonimas
5690
jofana o tokia talentinga atlikeja...:////
Anonimas
5691
#14 Ką čia pezinėji? :D
Anonimas
5691
#5 jo, pritariu #2 kažką čia pezi ;D #8 čia tai geras ;D #6 jooo, nepavydžiu jai ;(( #13 va būtent, dar ir kaip ;D
Anonimas
5692
narkotikai nekenkia
Anonimas
5692
liurbiai nu xD
micalota
5693
nemegstu as tos Winehouse ir dainos nuobodzios ir pati kaip bomze atrodo...
Anonimas
5693
O man nesvarbu kaip ji atrodo, o jos dainos nepriekaistingos ;>
Anonimas
5693
betai tokios garsenybes ir kurva taip atrodo nx slykstu
Anonimas
5693
narkotikai nekenkia
Anonimas
5693
zombiai
Anonimas
5693
geeeeras :D
Mon3y_
5693
tiesiog žiauruuu
Anonimas
5693
alus tai zinau kad sveika bet kas perdauk tas NESVEIKA
Supergrass.
5693
Degradavę totaliai.
Anonimas
5693
#2 ka cia pjauni?
Anonimas
5693
O alkoholis ir cigaretes netgi sveikia, ar nezinojot?
Traukinukas
5693
Ar kas nors kada nors sakė, kad nekenkia?
|

