PATALPINTI

Ir medžiai turi akis... - -Tai mano grybas!!!

2010.07.29 sallislt
  • 11
9
kamera,miskas,mano, grybai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5764    
bl ce gal tokie kaip "spameris" arba "netavo reikalas" pyzdavojasi taip vaidindami tokius "proto bokstus" ? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5810    
julijanke gal? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5812    
#6 :D ziauru
Spameris 5812    
Prie to kad autorius žuvies grybas, nes rimtai nesąmonė kažkokia čia.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5812    
Nelabai supratau prie ko tas grybas?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5812    
bet tai medį gadina, pats tu idiotas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5812    
Koks skirtumas ar šale medžio pastatys stulpą ir pakabins kamerą ar iš kart geriau mmeduje ją pakabint. pzdc, sensacija, idiotai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
o as dar zvengiau kad tuoj ir medziuose prades kameras kabint, damn, prisizvengiau ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
geras :D
Grįžti į viršų