PATALPINTI

Ir kodėl tik išgėrę arkoholio - mes tampame tokie drąsūs?

2011.07.22 18:51 Shampagne
  • 7
3
Ir kodėl tik išgėrę arkoholio







Nuotraukos nėra
Anonimas 5451    
Nes tada mums viskas px pasidaro.
Punceka 5451    
mm, dar ir forumas jau čia pasidarė.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5451    
as tai , atvirkscei geras tampu isgeres
Grįžti į viršų