PATALPINTI

Ir jūs dar sakėt, kad neturi talento

2010.09.18 17:51 Gash18
  • 8
33
bieberis, lol, talentas, justinas



Nuotraukos nėra
Anonimas 5408    
ir vel Bybyrius...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5519    
kai tik demotivacijos apie bieberi iskarto ji "bieberland" gina (nestumiu cia as tik pastebvejau) :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5554    
nesuprantu kaip MTV galeju rodyti sita.....
Bieberland 5568    
#29 oho , dar ir taip moki , čia ką , apie save tu taip ? nu nieko , suprantu , sunku savęs neapibūdint tokiuose portaluose . ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
fagot fagot fagot fagot :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
Dauguma, bx nepatinka bieberis, visu pirma, nes jiems nelabai anglu, antra, nes zodziai skirti merginoms, ir siaip, jei jis mjums taip nepatinka, tai ko jus isvis jy ziurit?????
Nuotraukos nėra
Anonimas 5702    
naxer jis vaidina, kad moka su piano grot?... krc irasas eina...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5735    
bet jus pasiklausykit koks mielas tas jo balsas. ^^
Nuotraukos nėra
Anonimas 5755    
balsas kaip pas geju
EwE 5755    
Šiaip , dabar , jis pradėjo gražiai dainuoti .. Na seniau jis dainuodavo kaip mergaite , bet dabar paklausius " Somebody to love " tai visiškai kitas balsas : )>
Nuotraukos nėra
Anonimas 5756    
Mergos balsas ir nera ko pridurti
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
zdz prisipazinsiu
ai seniau as kazkaip jo lb nemegau nu nekenciau bet dbr visai nk man jis simpatiskas ir pati nesupratau dlk stumiau xd nu man daznai taip buna su daininkais. zdz.
Nuotraukos nėra
Gash18 5758    
Eikit jus nx. :D
anonimas 5758    
balso tikrai neturi cia jau faktas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
still he's a fag
Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
#5 turiu, bet man ausys vistiek kraujuoja nuo jo talento
Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
#8 Jei tai ką jis daro būtų dainavimas, būčiau ir tai paminėjus.
Nuotraukos nėra
E3v 5758    
ok gal pianinu grot moka , bet kai kau pradeda jis dainuot tai jau pizdec
zvp 5758    
baikit su savo JB. Varykit į kokius fanų puslapius, meet'us ir garbinkit jį ten.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
#12 papriestariausiu... butent kad jum 'eiliniam' tai suprast :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
Durnas tu demo kurejau tikrai... Stumia ant to bieberio nedel to kad jis nemoka dainuot o del to kad jis yra ziauriai pervertintas. Jis gal ir geras popso daininkas bet yra stipriai pervertintas visam internete jo pilna, perdaug kisa per virsu ji todel ir sakom kad sudas cia ne daininkas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
ir kuom jum maiso tie zodziai? isvis ko klausot ar ziurit nepatinka tai perjunkit, neklausykit (: vaikinas tikrai turi talenta ir ne jum eiliniam tai suprast ;p nei mokat grot nei balsa turit ir dar cia kalbat pievas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
#10 popsas nera blogai, bet nx shitie zodziai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
#9 Tajgi jis popsa tik dainuoja tai ko tu nori is zodziu cia kaip kas stiliu pasirenka taip ir yra... O jeigu bandytu kito stiliaus dainas dainuot tai gal ir gerai butu bet pats pasirinko popsa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
reikejo gera daina parinkt pirma.. nes cia slamstas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
as kazkaip manau kad cia kalbejo apie pati balsa ir pianino grojima o ne apie zodzius ir ne jis dainas kuria tai va whatever :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
Koks tas talentas? Spėju dainų tekstus kurt: "I need you, I love you, be mine, you're the one, I'm thinking of you". O, dar pamiršau sopūlingąjį "OOOOOOOOOOOOOOOHH GIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIRL". Va čia tai talentas, aha.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
Nu grazu..
Nuotraukos nėra
Gash18 5758    
#4 Jei garsą kompe turi suprasi..
Nuotraukos nėra
bettersweet 5758    
Nesupratau apie koki jo talenta norejai pasakyti...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
pastenet kaip sikanciam katinui tai visai neblogai sakyciau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
Ir toliau sakys :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
paciulpk man byberi
Grįžti į viršų