PATALPINTI

Ir dar stebitės, kodėl Sočio olimpiadai - Išleista 51 mlrd. dolerių...

socis,nasa, rasa,ravsanas,socio, olimpiada







Nuotraukos nėra
Anonimas 4518    
O kaip ten su mūsų nacionaliniu stadionu kažkaip išleido 200 mln litu , o bent kažką ten pastatė :?
Nuotraukos nėra
Anonimas 4519    
#3 vis geriau nei nieko :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4520    
#2 Kaip visada lietuviai tik pastums ant kitu saliu, ignoruodami savo salies finansines machinacijas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4520    
Rusai isleido 51mlrd doleriu olimpinems zaidynems.. Sveiku proto cia nlb suvoksi to, tik gali suvokt viena dalyka, didelio masto pinigu praplovima.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4520    
Nachialniki mi tozhe xochezh zarplata, mi nichochit rabotat bezzrplato. Nachalniki?
Grįžti į viršų