PATALPINTI

Ir būtinai, - tu būsi prie vairo.

2011.12.27 edvinas1231
  • 40
5
Ir būtinai,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5291    
Ei, aš tai neturiu teisių. (TROLLFACE)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5293    
narkomanai nelaimigi, gedos turekit pliaupia alu ir degtine kibirais ir paskui dar aiskina kad zole blogai, lupenos ..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5293    
#2 take this rock as a reward
Nuotraukos nėra
Anonimas 5293    
šitos demotyvacijos esmė, kad bus labai daug alkoholio, o tu negalėsi gerti, nes turėsi vairuoti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5295    
NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!
Grįžti į viršų