Vienas is geresniu :D manau ir Paul juoktusi is tokio bajerio. Cia taikliai ;D
Internautai nutekino filmo - "Greiti ir įsiutę 7" plakatą
Anonimas
4584
Anonimas
4588
#10 Nes praejo tik diena po nelaimes. Angliskai sakoma "too soon".
Anonimas
4588
Juodas anegdotas apie Holokaustą - 90% demo komentarų laikina, Juodas apie prastą aktorių - 90% komentarų heitina. Paaiškinkit man tai.
Anonimas
4588
#6 Oho koks kvailis, negalvojau, kad ant tokio paprasto kabliuko užkibsi. Na ką pats kaltas, kad isižeidei :)
Anonimas
4589
kas kaip nori tas taip supranta, visiem atrodo, kad čia juodas humoras, o man atrodo, kad Fast and fourios be Paul Walker eis tiesiai "į kapus"...
Anonimas
4589
autoriui + uz taikluma
Anonimas
4589
#5 Oho, mokyklinis humoras. Gerai cia skelei, maziuk, taip kaip tau tarp koju, aisku?
Anonimas
4589
JUODAS HUMORAS NETURI RIBŲ! taip kaip tavo pana ant manęs aišku mulki?
Anonimas
4589
Visu pirma reiketu tureti bent kazkiek pagarbos zmogui isejusiam anapilin. Nera svarbu ar jus ji megot ar ne, bet cia jau virs ribu. Idomu kokia butu tavo savijauta, jei mirus tavo motinai as prieiciau ir pasakyciau, jog yra ir geroji puse - nereikes pirkti geliu per mamos diena. Atsigauk is po traumos ir pasilik savo nuomone sau tokiais klausimais, apie kuriuos kalbeti negalima.
Anonimas
4589
nejuokinga. visai.
Domile123
4589
Not funny again!
.0.
4589
Kažin ar juodas humoras turi ribas..?
|

