PATALPINTI

Iki gyvos galvos... - už ką?

2011.03.12 Anonimas
  • 144
15
Iki gyvos galvos...







vika785 5336    
#5
Nebesusilaikiau žiūrėti video. . Žiauru...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5539    
tai jo jau verkiu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5578    
Apsiverkit....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5580    
As esu PRIES cirkus ir zoologijos parkus !
Nuotraukos nėra
Anonimas 5580    
uz tai kad i zmogu nepavirtai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5581    
apsiverkit
Nuotraukos nėra
Anonimas 5581    
3 zekai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5581    
#7 dar vienas zoofilas atsirado. Gal eik tarp ju gyventi jeigu zmones tokie blogi, a?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5581    
#6-juk imanoma kaip nors kitaip, skaiciau puiku straipsni apie tai, kad pelems bandydami netgi ARBATAS, uzklijuoja skrandi, kad paziuretu ar tos arbatos nuo to padeda, gyvunus krecia elektra ir pan.... ar tai normalu????kuo jie kitoki??? a? kad nemoka kalbeti, taip, kaip mes??? jie turi savo kalba.... kuo jie blogesni?? nemoka apsiginti? mazesni? silpnesni? man tai yra ziauru....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5581    
#5 o tai ka norit kad ant taves darytu bandymus?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5581    
čia demotyvacija apie bandymus su gyvūnais.. :) www.youtube.com/watch?v=LTJcPWHRf_g
Nuotraukos nėra
Anonimas 5581    
3 taškai turėjo būt o ne 2
kristal 5581    
-
povilasq 5581    
uz ta, kad jeigu paleistu anksciau tai galas ateitu irgi daug anksciau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5581    
Siaip juos veliau nuzudo... :(
Grįžti į viršų