PATALPINTI

IE - pati greičiausia naršyklė, - nes užpi*a daug greičiau nei kitos.

2011.09.30 povilasq
  • 95
9
IE - pati greičiausia naršyklė,







povilasq 5379    
the fuq? kada sita kuriau?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5383    
Nenusišnekėk, ar netaas prastas, ar geras, IE šūdas, nes per jį labai lengva visokio briedo pasigaut, ir šiaip jis kažkokia skylėta naršyklė. Per jį net nepatariama į banką eit, nes š paskutinis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5383    
isigykit normalu neta ir nereikes stumt, man pwz veikia puikiausiai ir tik IE naudoju
Spartasaurus 5384    
#2 facepalm

#5 chroma o ne mozila
Nuotraukos nėra
Anonimas 5384    
Explorer naršyklė skirta tam,kad atsisiūstum mozillą.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5384    
#3 Bendei mane patrolinti? Fail! Go suck yo mama's tits.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5384    
#2 jei jau rasai angliskai tai bent gramatiniu klaidu nedaryk
Nuotraukos nėra
Anonimas 5384    
Why dont we take Internet Explorer and put it in the Recycle Bin.
satanod 5384    
tai jau tikrai:)
Grįžti į viršų