PATALPINTI
#32 jie nežudo dėl to, kad žudyti, jie vykdo savo pareigą ir čia nereikia vaidinti liūtaširdžio, nes ir tie irakiečiai patys irgi žudo.
Visi jūs: kaip pasiilgau tų laikų ir pan. O kas dabar trukdo išeit į lauką (turiu omeny ne tuos, kurie suaugo ir pasiilgsta vaikystės, o tuos, kurie vietoj to prie pc sėdi ir lošia) ir nueit fūlę sulošt? Jeigu turi tikrų draugų, tai jie savo laiką paaukos išėjimui į kiemą, o ne sedėjimui prie pc. :)
Grįžti į viršų