#32 jie nežudo dėl to, kad žudyti, jie vykdo savo pareigą ir čia nereikia vaidinti liūtaširdžio, nes ir tie irakiečiai patys irgi žudo.
Kaip jūs jaustumėtės,
5682
Kažkada nebuvo mobilių telefonų,
5682
Visi jūs: kaip pasiilgau tų laikų ir pan. O kas dabar trukdo išeit į lauką (turiu omeny ne tuos, kurie suaugo ir pasiilgsta vaikystės, o tuos, kurie vietoj to prie pc sėdi ir lošia) ir nueit fūlę sulošt? Jeigu turi tikrų draugų, tai jie savo laiką paaukos išėjimui į kiemą, o ne sedėjimui prie pc. :)