#7 Teisingai pasakyta. Norejo pasirodyti kietu, bet pasirode eilini karta kazkokiu mulkiu :)
Gyvenimas - trumpas, - bet šlovė gali būti amžina...
Anonimas
5170
Anonimas
5197
kaip su tokia barzda valgyti?
Anonimas
5227
#1 bet susivok ką kalbi. Tau iki tokio žmogaus dar labai toli ir abejoju ar iš vis kada nors pasieksi tokį žmogaus lygį kaip šio. Kažkoks mažvaikis parašė galvodamas, kad jam visi pritars.;)
Anonimas
5291
#1 eik nx aborto liekana tu
TheDemotivator
5304
#1 atsidrocines nedaciulpes pydaras
Anonimas
5322
#1 sis zmogus labai sviesus buvo, nusipelnes, visi ji gerbe, o taves manau niekas negerbs :P
Anonimas
5326
#1 - viena/s is tu atmatu, kiemo lenciuginiu, degradu, kurie ir smukdo musu visuomene.. Gedykis vaike..
Anonimas
5329
shama tau viskas gerai?
Anonimas
5329
px visiems ant to pidaro yra
|

