PATALPINTI

Gyvenimas - trumpas, - bet šlovė gali būti amžina...

2011.11.21 FlowerPower
  • 255
9
vytautas, kernagis







Nuotraukos nėra
Anonimas 5170    
#7 Teisingai pasakyta. Norejo pasirodyti kietu, bet pasirode eilini karta kazkokiu mulkiu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5198    
kaip su tokia barzda valgyti?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5228    
#1 bet susivok ką kalbi. Tau iki tokio žmogaus dar labai toli ir abejoju ar iš vis kada nors pasieksi tokį žmogaus lygį kaip šio. Kažkoks mažvaikis parašė galvodamas, kad jam visi pritars.;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5291    
#1 eik nx aborto liekana tu
TheDemotivator 5304    
#1 atsidrocines nedaciulpes pydaras
Nuotraukos nėra
Anonimas 5322    
#1 sis zmogus labai sviesus buvo, nusipelnes, visi ji gerbe, o taves manau niekas negerbs :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5326    
#1 - viena/s is tu atmatu, kiemo lenciuginiu, degradu, kurie ir smukdo musu visuomene.. Gedykis vaike..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5329    
shama tau viskas gerai?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5329    
px visiems ant to pidaro yra
Grįžti į viršų