PATALPINTI

Gyvenimas, tai piešinys - Kuriame nenaudojamas trintukas

2010.08.28 Anonimas
  • 98
21
Gyvenimas, tai piešinys







Nuotraukos nėra
Anonimas 5772    
o gaila:/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
#36 Manai mes to nebuvom suprate?:) Kam ta pasakei jei ir taip zinom...
Doli 5776    
Piešinyje naudojamas trintukas, o gyvenime ne..
sueis 5777    
#33 :D (y)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
Keista. kad dar niekas i anglu kalba neisverte ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
#4 užuojauta ;(
GreenTea 5779    
o gailą..
Nordze 5779    
Dėja, nėra vietos kur galėtum ką nors visiškai ištrinti, vistiek liks to ką trynei fragmentas ;(
O demo gera +5
valkata 5779    
#21 Neuzeik ten, Vile, negalima.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5779    
#20 atsibodot su savo uzeikit!!!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5779    
Tu esi piešinys kurį ištrina arba nuspavina gyveniams..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5779    
#14 +5
Nuotraukos nėra
Anonimas 5779    
Cia tai terbaklyniskai sukurta.....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5779    
#10 Pats tu kvaila metafora. Be metaforu ir pan. sedetum ne ant kedes, o ant kokio debilisko skaiciaus. Metaforos leidzia kurti, gilintis ir mastyti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5779    
sita demotyvacija, tai sudas, kuriam nereikia sikpopere
Apsiverkit 5779    
Nereikia jokio trintuko, tik daugiau dazu..Jus ir jusu kvailos metaforos.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5779    
#4 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5779    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5779    
#2 rofl
Nuotraukos nėra
Anonimas 5779    
bet nera naxui to trintuko ir neverk
Dovi.. 5779    
Kartais tikrai reiketu trintuko
Grįžti į viršų