PATALPINTI

Gyvenimas gali atimti moteriškumą - Bet vidinė stiprybė gali jį sugrąžinti

2011.07.15 zvp
  • 187
16
Gyvenimas gali atimti moteriškumą







Grybelis 5179    
#10, #13 jėėzus, gi ir sako kad nepriklauso nuo gyvenimo būdo ši liga.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5458    
Pagarba ir susizavejimas, kokia ji stirpri ;]
Pirmyn 5461    
#13 laura. Dar kart perskaityk ievos #5 komentara. Ir parodyk kur ten parasyta apie gerima ir rukyma. Ten butent parasyta kad gyvenimo budas ne prie ko
Nuotraukos nėra
Anonimas 5461    
Ieva, mano mama serga šia vėžio forma ir patikek nusisneki labai stipriai, visa gyvenima dirba rupinasi ir namais ir nei gere nei ruke ir visvien si liga uzklupo, tai pirma pamastyk ka rasai ir mat medike atsirado, nenusnekek jei nezinai ka sakai.
anonymouss 5461    
#5 žinai, aš manau, kad autorius sakydamas 'gyvenimas' turėjo omenyje anaiptol ne gyvenimo būdą.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5461    
Ieva, tavo žiniai, tu labai klysti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5462    
#5 Ieva, gal pati pirma pasidomek, neskleidusi ereziju cia
Pirmyn 5462    
99 kartus perskaiciau ta paveiksliuka ir neradau nej motyvacijos nej demotyvacijos nej diagnozes. Viskas einu pasitikrint !!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5462    
#3 čia yra DEmotyvacija.lt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5462    
#1 Cry me a river
Nuotraukos nėra
Anonimas 5462    
Kiek galima apie šitą ligą kurti "demotyvacijų" ? JOS NUO TO NEPASVEIKS. Toks jau tas gyvenimas - žiaurus ir negailestingas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5462    
Jūsų žinai, krūties vėžį sukelia ne kaži koks gyvenimo būdas. Pasidomėkit pirma, tada reiškitės, medikai didieji.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5462    
#2 anekdotus is cha.lt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5462    
#2 tokius kelkit į motyvaciją, o čia gal ką nors linksmesnio galima? ;((
fff 5462    
Tai ką kelt tada?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5462    
Kažkaip žiauru čia taip pasidarė... Nekelkit į DEmotyvacija tokių... :(((
Grįžti į viršų