PATALPINTI

Gyvenimas - filmas. Mes- aktoriai. - Dievas - režisierius, kuris davė kiekvienam aktoriui pagrindinį vaidmenį.

2010.08.02 Zydrut
  • 58
28
Gyvenimas - filmas.  Mes- aktoriai.







Nuotraukos nėra
Anonimas 5760    
Nesvarbu, yra Dievas ar jo nėra, su tais savo "labai protingais" išvedžiojimais tikrai pasirodot nelabai protingi :) Nesvarbu yra Dievas ar jo nėra, ne į tą žiūrėt reikia :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5782    
kokie tie irodymai ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5783    
Tai, kad tu nematęs įrodymų tai nereiškia, kad Jo nėra :) Aš atradau įrodymus ir tikiu :)
Rawr 5783    
Nera to dievo...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5793    
o kas butent yra tas likimas debile?;d
Nuotraukos nėra
Anonimas 5802    
likimas mum dave pagrindini vaidmeny ne dievas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5806    
as vaidinun Robben`a ir eikit jus visi kakot .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5807    
#23 :D #21 yep
Nuotraukos nėra
Anonimas 5807    
mano režisieriai tėvai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5808    
Paveiksliukas labai geras :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5808    
Dievo nėra, scenarijaus nėra, filmas mėšlinas, nes dauguma aktorių improvizuot nemoka.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5808    
Tirkasprieš 36 min #19
Pasaulio pabaiga... Krc eikit pasitusint o ne verkt prie to kompo apie pasaulio pabaiga ;D koks skirtumas kada ji bus, svarbiausia kad normaliai laika praleistum o ne apie kaskokia pasaulio pabaiga galvotum :D <---Va kur zodziai!! isiklausykit mieleji zemes gyventojai ir nebijokit ateinanciu PAVOJU!! Visas gywenimas juk tik didele svente!! ;D kazka as cia suveliau.. ai nvm..
Nuotraukos nėra
Tirkas 5808    
Pasaulio pabaiga... Krc eikit pasitusint o ne verkt prie to kompo apie pasaulio pabaiga ;D koks skirtumas kada ji bus, svarbiausia kad normaliai laika praleistum o ne apie kaskokia pasaulio pabaiga galvotum :D
Luks 5808    
www.god.lt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5808    
#14 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5808    
ir nebus jokios pasaulio pabaigos ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5808    
is kur istrauket ta dieva nera ir nebus jokio dievo .... tik visiski bukaprocei taip gali maniti man jau vemt vercia tos religijos
Vyncas2 5809    
#11 jo
Paulius93 5809    
Nėra to dievo...
Apsiverkit 5809    
Turejau omeny pasaulio pabaiga...
Zydrut 5809    
Būtent ;) (y)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5809    
mes visi išgyvenam iki pabaigos, tik kiekvieno pabaiga ateina skirtingu laiku ;p
Zydrut 5809    
Visi išgyvenam tiek kiek mums skirta ;)
Apsiverkit 5809    
Aha, pavydziu visiems kas iki pabaigos isgyvens.
Zydrut 5809    
Žiūrėti iki pat pabaigos..
Apsiverkit 5809    
O jeigu netiki dievu, tai esi ziurovas priverstas ziureti si leksta filma.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5809    
Baikit visi dėt demo su ta pačia nuotrauka. Jau ketvirtą matau..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5809    
Aš vaidinsiu terminatorių.
Grįžti į viršų