Manau jam derėtų grįžti į eterį, vien tam, kad pakeltų taip žemai smukusią kokybiško humoro kartelę. Na, bet kokia paklausa, tokia ir pasiūla.
Grįžai į sceną, - Tai būk geras, grįžk ir į eterį.
Anonimas
5180
Anonimas
5180
Mano nuomone jis nenori grįžti į eterį, nes pažiūrėkit kas dedasi dabartinėje televizijoje.. Vertybės visai kitos :)
Geras_Iksas
5180
kam jam grist i tv? kad zmones turetu dar viena zmogu ant kurio lot galetu kaip ant shapro? ...
Anonimas
5180
Niekada jis nebuvo iš scenos dingęs, Jaunimo teatre dirba juk.
Anonimas
5181
Galetu grysti Kazlas i eteri, nes jau tie banalus juokeliau dapi**
|

