#9 - o tu dar randi jame gražumo.... :D
Greitai lėksi - lėtai neš
AnonimineA
5228
varnius
5838
nu nedekit tokiu nesamoniu. Kur humoras?
Gusta-Fang
5879
Bet grazus mocas..Gaila moco..
Anonimas
5910
Mocas tai nedaug nukentejo , bent kiek matos ;D
Anonimas
5934
blet kaip taip imanoma??? :D
Anonimas
5938
visi moka važiuot kol gali :D
Anonimas
5940
Jei nemoki vazuot tai nx vazuot ? ;D
Anonimas
5946
Ziauri bet tiesa
Anonimas
5947
durniausia kad masinos vairuotojas gal ir neleke greit taciau jy nes neka greiciau nei baikeri
Anonimas
5947
jei liks ka nest :)
|

