Įspėjame, kad šioje demotyvacijoje pateikiama informacija, skirta asmenims nuo 18 metų,
kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija.
Jei Jums nėra 18 metų, prašome neatidaryti šio puslapio.
Atidarydamas šį puslapį, Aš patvirtinu kad: Man jau yra 18 metų. Vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik mano asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
grazus - skaidrina langus, kad visas salonas kaip akvariumas matytusi
Anonimas
4871
rofl , varyk bulviu veziot :D bangliuk
Anonimas
4871
apsiverk maroze.
Anonimas
4871
eiktu atsilu-peli , stumi ant tokiu dalyku , ka tu supranti kur uztamsinti priekiniai langai kur soniniai tik , jei tamsinti langus tai tik visus , kurva vaziuoji poto su tais galiniais tik tamsintais , atrodo kad tamsini bulvem veziot grybe tu nx sunervinai
Anonimas
4872
priekinius tik atsilupe tamsina, o galiniai, tai gerai, jei uztamsinti, vasara ne taip stipriai oda ikaista.
Anonimas
4872
:D
Anonimas
4872
kas cia krv per nesamone.. total bullshit
Anonimas
4872
Grožioms merginom -
Špakliaus nereikia
Anonimas
4872
#2 nevaryk ant bulkų :D. Pats tokią turiu tamsintais langais :D
Anonimas
4872
Marozai savo kregzdems , golfams ir bulkoms tamsinasi bet jiems px jie patys sau faini
Špakliaus nereikia