jei nezinojot tai cigaretes sukelia stresa kaiptik ir rukantys buna greiciau susinervinantys zmones
|
Anonimas
5520
Anonimas
5578
nerūkiau, nerūkau ir nerūkysiu. esu prieš rūkymą. Čia kiekvieno pasirinkimas, bet aš nenoriu būti priklausoma nuo kažko.
Anonimas
5578
rukiau, rukau ir rukysiu, nes NORIU, o prie ko cia valia? As mest nebandziau ir ne neketinu to daryt
Apsiverkit
5578
Ne netiesa, nes cigaretėje nėra nieko, kas nuimtų nervus, apart tavo kvailo įsitikinimo, kad nuima...
Anonimas
5578
I sveikata, BEVALIAI :))))))
|

