Labai rimtas daiktas , labai :D o vairuotojai ju dar rimtesni 15-18 metu... nu kaip penkiolikameciui tai jo gal ir rimtas daiktas , bet nereikia kelti i auksti tu savo zolepjoviu , ateina 18 tuos savo rimtus daiktus pamirstat ...
|
Anonimas
4719
skdovys
4719
paviduoliai
smiley_house
5184
popejas:D juokutis tu , tu net rokia daikto neiperki:)
Anonimas
5184
Piščiau per soną jūsų surudyjusias bulkas ir golfus su savo žoliapjove. :)))
Anonimas
5548
Jo ,labai rimtas daiktas zoliatpjove su ikyriu garsu laaaaaabai rimtas garas..... trrrrrrrrrrrrrrrrr
Nevok
5550
aaaaaaaahahahaha loxo demotyvacija, transporto degradai
Anonimas
5550
eik tu su savo motoroleriais. vaiku zaisliukas.
|

