PATALPINTI

Geras draugas - ateis teisme liudyti už tave... - o tikras draugas - sedės kalėjime kartu ir sakys susimovėm

2010.10.01 astuonkojis
  • 369
25
draugas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5740    
#22 tokiu debilu rimtai nesitikejau kad yra
Nuotraukos nėra
Anonimas 5741    
ko čia varot visi ?
nrmli demo .
Nuotraukos nėra
Anonimas 5742    
briedis kazkoks padare sita demo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5743    
Geras draugas papis tavo merga, kai tu tingesi tai daryt ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5743    
Ko jūs čia blet šokinėjat visi :D Kas jum čia negerai? Sukurkit kažką geresnio,nerašę čia sawo durnų komentarų. man tai pwz wiskas čia ok :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5743    
nekaip, nekaip autoriui su lietuvių kalba...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
KIEK BLET GALIMA KURT TOKIAS SUPISTAS DEMOTYVACIJAS? PRIKOLISTAS BLET, nu rimtai, uzpisot.
BlackCat 5744    
nu joa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
cia is anglu k. verstas bairis bet px
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
Kvailas tas, kuris daro sau bloga, norėdamas padaryti gerą savo draugui. – Hipokratas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
Ne nu tu idiotas. Pridurkas, debilas ką tu čia per nesamones kuri?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
tikras draugas "pasaugos" tavo mergina kol atsedesi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
Vat butent, Tikras draugas, ne tas kuris sedes kartu, o tas kuris pades issisukt kad niekas nesedetu :D Nes kaip sakoma, jei sedesyt abu, tai jus debilai :D [url=www.demotyvacija.lt/turi-problemu-1258595.html][img]http://www.demotyvacija.lt/media/demotivators/demotyvacija.lt_Turi-problemu-Ar-vis-delto-neturi.jpg[/img][/url]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
#7 Ir as ta pati pagalvojau :D man kazkaip geriau jau kad draugas liudytu uz mane ir padetu ishsisukt ish kalejimo o ne kartu atsisestu ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5744    
#9 you PWN3D yourself, nigga.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
#9 Auka, tai pas tave tarp koju.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
Uzauk vaikeli, elevizoriaus auka ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
Geras draugas - sedės kalėjime kartu ir sakys susimovėm... - o tikras draugas - pasirūpins, kad tu nepakliūtum į kalėjimą..
Va kaip turi skambeti :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
tikras lopas ,o ne draugas, paklius i kaleima,kartu su savo bendru :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
Toki suni auginu :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
ka jus moliai suprantat :D ne sikna mastykit ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
neuzkaitau,sudas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
Nesamone , ir isvis kaip tokius cia praleidzia apsurdas kazkoks..
winston 5745    
nieko durnesnio nesu skaites, gydikis
Apsiverkit 5745    
Ir kalėjime tu būsi jo kalė
Grįžti į viršų