PATALPINTI

Garsiai grojanti muzika - Padeda ne tik per baliukus, bet ir tvarkantis namus

2011.02.12 Pypsiukas
  • 350
25
uzpiso, kaimynai, is, apacios







Nuotraukos nėra
Anonimas 5605    
Yeah as ir kaip tik tvarkaus ir klausau Agraba - I know you are smiling now (rock)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5607    
Kaiptik dabar :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
#19 issiverk palengves :( :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5610    
Zauriai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
tai prasyk kad pagarsintu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
Tikiuos čia ne mano kaimynas iš viršaus, nes ta pati daina pas mane kokia valandą sukas :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
Nežinau, juoktis ar verkti, kai lietuviai rašyti nemoka, Vainiau...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
Seriously? Demotyvacija? net nezinau ar juoktis ar vergti cia reikia...
Deimut 5611    
Ir blaivytis padeda :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
privertė susitvarkyti namus :)
Teenagor 5611    
kol muzikos neysijungiu smegenys tol nedirba, :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
niekada negaliu pradėt tvarkytis neįsijungus muzikos :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
#11 siurblys sens nx
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
tik gaila, kad kaimynai iskarto rekauti pradeda :)))))))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
#11 Nieks nekaltas jeigu pas tave kalonėlės kaip kokios lempinės radijos :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
Jo su siurblių siurbi ir nieko negirdi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
#7 - Ne bukam suprast :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
o kur demotyvacija
Tipo 5611    
Va pasijungiu visus garsu bugnus iš ryto, ir girdu kaip kaimynai pradeda tvarkytis kambarius :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
;D
Nuotraukos nėra
heybiatch 5611    
Muzika geriauses zmogaus draugas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5611    
ble kaiptik db ir tvarkau kambarius
Nuotraukos nėra
Anonimas 5635    
#1 o jau buvai gal ten, kad taip žinai?;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5635    
be garso tai kaip siknoj
Grįžti į viršų