Matosi, kad boba esi asile :) islysk is savo urvo randy, zvejyva yra zjbs
- :
- : 0
- : 1
- : 20
- : 0
- : 5
Štai kas labiausiai nusipelno
4700
Kiekvienas iš mūsų, bent kąrta
5095
#1 tai matosi kad nei karto nesimaudei upėj ar ežere ;D trolli tu :)
Nu ir kas, kad jis emo,
5627
YMO YMO GYVENT NEGALI BE CIULPYMO!
Kuo geresnis visureigis
5644
:)
Pirma kartą
5647
#1 Tavo vietoj,aš nesijuokčiau...