Lesė :>
Galbūt tu jį pamirši, - bet jis tavęs - niekada.
Anonimas
5348
Anonimas
5637
Mirsiu nepamirsiu!!!!!!
Anonimas
5637
Niekada aš ju nepamiršiu . ;(*****
Anonimas
5662
Pfffuuu.... Man sita demotivacija primine zmones kurie paima sunis ir numeta i prieglaudas ar pasiima auginti gyvuneli, bet per savaite nesugeba jo net paglostyti...Taip fraze gal ir nuvalkiota, bet tiesa... Ir nereikia cia aiskint, kad neturintiems draugu, ar kad su suniu db reikia valkiotis visur, jei nepagaunat kampo, tai ir patylekit..
Anonimas
5665
cia turetu but "kas kure sita demotyvacija - neturi draugu"
Anonimas
5666
bet kaaaaaai susimąstyt bliot privertė.. krč. nuo šiol su cuciku visur.
Anonimas
5667
Tikrai, kad jau nuvalkiotu demo cia pilna..
Anonimas
5667
#5 Pasigydik geriau.
enjoy15
5667
pamirs kai mirs
gretagreat28
5667
nepamirsiu geriausiu savo gyvenimo metu :)
Anonimas
5668
Sena,nuvalkiota demo. Jau yra tokia geriausiose
Anonimas
5668
net apsiverkiau..
fabulous
5668
tiesa..
|

