PATALPINTI

Galbūt tu jį pamirši, - bet jis tavęs - niekada.

2010.12.16 Daniella
  • 351
13
Galbūt tu jį pamirši,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5348    
Lesė :>
Nuotraukos nėra
Anonimas 5637    
Mirsiu nepamirsiu!!!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5637    
Niekada aš ju nepamiršiu . ;(*****
Nuotraukos nėra
Anonimas 5662    
Pfffuuu.... Man sita demotivacija primine zmones kurie paima sunis ir numeta i prieglaudas ar pasiima auginti gyvuneli, bet per savaite nesugeba jo net paglostyti...Taip fraze gal ir nuvalkiota, bet tiesa... Ir nereikia cia aiskint, kad neturintiems draugu, ar kad su suniu db reikia valkiotis visur, jei nepagaunat kampo, tai ir patylekit..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5665    
cia turetu but "kas kure sita demotyvacija - neturi draugu"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5666    
bet kaaaaaai susimąstyt bliot privertė.. krč. nuo šiol su cuciku visur.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5667    
Tikrai, kad jau nuvalkiotu demo cia pilna..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5667    
#5 Pasigydik geriau.
Nuotraukos nėra
enjoy15 5667    
pamirs kai mirs
gretagreat28 5667    
nepamirsiu geriausiu savo gyvenimo metu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5668    
Sena,nuvalkiota demo. Jau yra tokia geriausiose
Nuotraukos nėra
Anonimas 5668    
net apsiverkiau..
fabulous 5668    
tiesa..
Grįžti į viršų